Home » Будівництво тунелів та метрополітенів

Будівництво тунелів та метрополітенів

Галузь знань – 19 Архітектура та будівництво.
Спеціальність – 192 Будівництво та цивільна інженерія.
Освітня програма – Будівництво тунелів та метрополітенів.

_____Молодший спеціаліст з проектування та будування тунелів та метрополітенів. Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу та займати первінні посади:

 • технік-будівельник;
 • технік-проектувальник;
 • технік-лаборант (будівництво);
 • технік-геодезист;
 • кресляр;
 • кресляр-конструктор;
 • майстр дільниці будівельних і монтажних робіт, виробництва (промисловість будівельних конструкцій);
 • технік з підготовки виробництва;
 • майстр тунельного виробника робіт;
 • контролер бетонних і залізобетонних виробів і конструкцій;
 • технік виробничо-технічних відділів будівельних організацій.

_____Навчальний заклад гарантує якість підготовки своїх випускників. Атестація випускників проводиться на основі аналізу успішності  навчання, оцінки    якості вирішення випускниками задач діяльності, результатів захисту дипломного проекту і рішення Державної кваліфікаційної комісії.

_____В 1960 році почав свою роботу Київський метрополітен – краса і гордість столиці України. Метрополітен побудований під землею і на поверхні. В період його проектування і будівництва архітекторам надали використовувати всі можливості архітектурної композиціі, щоб надати станціям життєрадісний, а також оригінальний вигляд.

_____За 57 років в Києві побудовані три лінії метро довжиною  69,648км, розташовані 52 станцій. Пасажирообіг метрополітену біля 2,3 млн. чол на добу. В Києві планується відкрити 20 нових станцій метро. В результаті довжина підземної залізної дороги збільшиться на 20 км. Викладачами, які в різні роки готували кваліфікованих метробудівців були – Ленець П.Т., Вишняков П.Т., Демиденко І.А., Волинський В.А., Мельниченко С.С. Керівниками дипломного проектування також залучались провідні спеціалісти тунельних і проектних організацій Метробуду, УкрМетроТунельПроект. Випускники коледжу зараз працюють в тунельних загонах, проектних організаціях на Україні та інших країнах СНД.

_____Випускники коледжу мають можливість вступу до вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації на програми зі скороченим терміном підготовки за результатами фахових вступних іспитів. Сьогодні здійснюють підготовку майбутніх будівельників тунелів та метро викладачі вищої категорії: Гаращенко В.В., Коротюк А.В., Юрченко Л.О., Ляшенко В.М. та інші.

_____Студенти тунельної спеціальності проходять виробничу практику на робочих оплачуваних місцях арматурниками, бетонниками, техніками і дублерами майстрів на будівельних майданчиках тунельних загонів №4, №14 ВАТ КиївМетроБуд, в проектних відділах інституту УкрМетроТунельПроект, ВАТ Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт.

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31