Home » Відзначення новорічних свят у КТТК

Відзначення новорічних свят у КТТК

З грудня 2017 року студентське самоврядування почало підготовку до новорічних свят: Дня святого Миколая, Нового Року, Різдва Христового. Тим часом у всіх студентів розпочалася передноворічна сесія, а першокурсники почали отримувати свої перші заліки.

8 грудня голова інформаційного сектору Майданович Степан та його заступник Літвішко Назарій, заступниця голови культурно-масового сектору Паламарчук Ольга, а також його учасники Кика Аліна та Парасенюк Артем відправилися у магазини за придбанням новорічних прикрас, цукерків та почали підготовку до святкування новорічних свят у коледжі.

13 грудня Заступник директора із виховної роботи Сулима Ксенія Василівна разом із головою студентського самоуправління Шумлянським Богданом, головою культурно-масового сектору Корчагіною Єлизаветою та Літвішком Назарієм, Майдановичем Степаном і Паламарчук Ольгою провели обговорення щодо проведення урочистого заходу до свята Святого Миколая.

19 грудня студенти перед нарадою педагогічного колективу торжественно привітали викладачів із Днем святого Миколая та наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим, побажали усього найкращого у наступному році і подарували новорічні листівки із сюрпризом. Кожен зі студентів висловив своє привітання.

Урочисте привітання розпочав голова студентського самоврядування Шумлянський Богдан, потім гарних новостей у новому році побажали голова інформаційного сектору Майданович Степан та його заступник Літвішко Назарій. Наступними свої вітання висловив культурно-масовий сектор в обличчі голови Корчагіної Єлизавети та Паламарчук Ольги.

Далі свої накращі побажання висловили лідери академічного сектору Кузьмінець Анатолій та Смоляк Вадим, після до побажань приєдналася частина розважального колективу «КВН»: Смирнов Павло та Шахрай Дмитро.

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031