Home » Будівництво мостів та інших штучних споруд

Будівництво мостів та інших штучних споруд

Галузь знань – 19 Архітектура та будівництво.
Спеціальність – 192 Будівництво та цивільна інженерія.
Освітня програма – Будівництво мостів та інших штучних споруд.

_____Молодший спеціаліст з проектування та монтажу мостів та інших штучних споруд. Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу і займати первинні посади:

  • технік-будівельник;
  • технік-проектувальник;
  • технік-лаборант (будівництво);
  • технік-технолог (виробництво будівельних виробів і конструкцій);
  • технік-доглядач, кресляр, кресляр-конструктор;
  • технік-геодезист;
  • технік з підготовки виробництва;
  • технік з підготовки технічної документації.

_____ Рівень підготовки фахівців відповідає сучасним вимогам. Навчальні дисципліни, які вивчають студенти, формують випускників не тільки як кваліфікованих фахівців, а і як різностороннє освічених та культурних людей. Студенти знайомляться з сучасними нормами проектування і будівництва транспортних споруд, отримують ґрунтовну підготовку з економіки будівництва.

_____ Молодші спеціалісти з проектування та монтажу мостів та інших штучних споруд підготовлені до вирішення всіх питань, пов’язаних з проектуванням, будівництвом, утриманням, ремонтом та реконструкцією мостів та інших штучних споруд і відповідно до цього можуть працювати на підприємствах і в організаціях, що здійснюють інженерно-технічні вишукування трас мостових переходів, проектування конструкцій і технологій, будівництво, ремонт і реконструкцію, поточне утримання і експлуатацію, обстеження і випробування транспортних споруд на автомобільних дорогах і залізницях, а також здійснювати діяльність у сферах інжінірінгу, геодезії, гідрографії та гідрометеорології, геології та геологорозвідування, у виробництві будівельних матеріалів і конструкцій.

_____ Ця спеціальність є однією з перших, по який навчались студенти в коледжі з 1920 року.

_____ Мости – це одні з найпоетичніших будівель. Кращі з них прикрашають навколишній ландшафт, домагаючись повного поєднання з природою. Сучасні мости, завдяки чіткості своїх ліній, відточеності композицій, служать немов би останнім завершуючим штрихом в навколишній природній картині.

_____ Випускники коледжу зараз успішно працюють в мостобудівельних, проектних та мостоексплуатаційних організаціях в Україні, Молдавії, Білорусії та інших країнах.

_____ Випускники коледжу мають можливість вступу до Національного транспортного університету, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна, Київського національного університету будівництва та архітектури, на програми зі скороченим терміном підготовки за результатами фахових вступних іспитів.

_____ В коледжі було і є доброю традицією довіряти викладацьку роботу в «мостових» групах випускникам коледжу, які підвищили свій рівень кваліфікації в будівельних інститутах та транспортних університетах.

_____ Студенти груп мостової спеціальності проходять виробничу практику на робочих місцях монтажниками конструкцій, бетонниками, арматурниками ІІ-ІV розрядів, техніками і дублерами майстрів на будівельних майданчиках, а також техніками у провідних проектних інститутах транспортної галузі України.

 «Мости важливіші за будинки, вони святіші, ніж церкви, бо більше об’єднують. Вони належать усім і всім в однаковій мірі приносять користь; вони споруджуються саме у тих місцях, що співпадають з  людськими потребами; вони довговічніші, ніж  інші споруди і ніколи не служать якійсь прихованій або злій цілі»  Іво Андріч

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31