Home » Міжнародний форум «Освіта без кордонів»

Міжнародний форум «Освіта без кордонів»

_____28 листопада 2017 року у Київському коледжі будівництва архітектури та дизайну відбувся міжнародний форум «Освіта без кордонів», куди були запрошені науковці та освітяни східної провінції Китайської народної республіки Цзянсу, що представляли 25 різнопрофільних вищих навчальних заходів Китаю.

_____Зі студентів Київського транспортно-технологічного коледжу проявили ініціативу 16 студентів перших курсів із трьох груп, а саме:

  • 1-БМ-1: голова інформаційного сектору Майданович Степан, заступник культурно-масового сектору Паламарчук Ольга, учасники культурно-масового сектору Кика Аліна, Кузьменко Андрій, Парасенюк Артем, Стеценко Ріта, а також студенти Клініна Катерина і Літвішко Назарій.
  • 1-МС-1: студент Журбенко Дмитро.
  • 1-ОР-1: студенти Бойко Дмитро, Дудар Максим, Кравець Роман, Мудрик Руслан, Павліченко Максим, Скрипка Павло та Шахрай Дмитро.

_____Супроводжувала студентів заступник директора з виховної роботи Сулима Ксенія Василівна.

_____Після завершення реєстрації учасників, урочисто розпочалася офіційна частина заходу, де представники департаменту з освіти провінції Цзянсу Китайської народної республіки та Міністерства освіти і науки України розповіли про мету заходу, українська сторона виразила подяку китайській за співпрацю.

_____Після завершення офіційного представлення заходу студенти могли підійти до будь-якого стенду, що представляє вищий навчальний провінції Цзянсу Китайської народної республіки, дізнатися інформацію, яка їх цікавила.

_____«На мою думку, такі заходи дуже потрібні, адже не так легко знайти інформацію, яка тебе цікавить, а на цьому заході її можливо отримати у представників будь-якого ВНЗ.

_____«Мені сподобалася екскурсія, яка проходила в Київському коледжі будівництва та дизайну тому, що нам вдалося поспілкуватися з іноземцями і дізнатися більше про навчання закордоном. Саме такі заходи відкривають межі для наших спеціалістів, дозволяють їм навчатися і працювати не тільки в нашій, але і в інших країнах світу. І, найголовніше, що навчання є доступним для кожного. Мені хотілося щоб таких заходів було більше» — Літвішко Назарій, учасник спортивних змагань.

_____«Я вражений від проведення цього заходу, тому що кожден студент міг підійти і поцікавитися будь-яким ВНЗ провінції Цзянсу, дізнатися про умови навчання та просто отримати позитивні враження від перебування на міжнародному форумі. До організаціі заходу підійшли сумлінно: була проведена офіційна частина, де виступили китайські та українські представники. Стенди в залежності від ВНЗ, що представляється, були обладнані моніторами з відео-презентаціями, у кожного стенда був перекладач для максимально продуктивного спілкування» — Майданович Степан, голова інформаційного сектору.

_____Після завершення заходу усі студенти залишилися із позитивними враженнями та спогадами.

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031