Home » Наукова робота

Наукова робота

_____Вже традиційно викладачі та студенти коледжу ведуть активну науково-винахідницьку роботу. Наразі нам також є чим похвалитися: викладачі та студенти КТТК публікують статті, приймають участь у наукових конференціях, роблять заявки на отримання патентів України на винаходи і корисні моделі.

_____Підбиваючи підсумки 2016-2017 навчального року, можемо пишатись нашими результатами – троє студентів коледжу прийняло участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Майбутній науковець-2016» (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), ще четверо – у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді – Машинобудуванню» (НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”, м. Київ), також наші студенти під керівництвом викладачів відправили три заявки на отримання патентів України на корисну модель.

_____Цього навчального року взято не меньший темп – рік ліше розпочався, а вже три роботи наших студентів взяло участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Автомобільний транспорт і автомобілебудування. Новітні технології і методи підготовки фахівців» (ХНАДУ, м. Харків).____ 

_____Не відстають і викладачі: всього опубліковано 3 статті у наукових журналах, 13 тез доповідей на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях, подано три заявки на отримання патентів України на корисну модель та три заявки на отримання патентів України на винахід.

_____Отже, можемо констатувати, що Київський транспортно-технологічний коледж займає гідне місце у науковому середовищі України та є кузнею не тільки майбутніх фахівців високого рівня, але і – для кожного нашого студента – гарним трампліном для майбутньої наукової кар’єри. В підтвердження цьому можемо сказати, що за останні 5 років двоє наших колишніх студентів успішно захистили дисертації та отримали науковий ступінь кандидата технічних наук.

_____З деякими цьогорічними науковими роботами наших викладачів та студентів можна ознайомитися за посиланнями.
МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МАЙБУТНІЙ НАУКОВЕЦЬ – 2016»

МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ – МАШИНОБУДУВАННЮ»

МАТЕРІАЛИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ І АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ…»

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30