Home » Наукова робота

Наукова робота

_____Вже традиційно викладачі та студенти коледжу ведуть активну науково-винахідницьку роботу. Наразі нам також є чим похвалитися: викладачі та студенти КТТК публікують статті, приймають участь у наукових конференціях, роблять заявки на отримання патентів України на винаходи і корисні моделі.

_____Підбиваючи підсумки 2016-2017 навчального року, можемо пишатись нашими результатами – троє студентів коледжу прийняло участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Майбутній науковець-2016» (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), ще четверо – у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді – Машинобудуванню» (НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”, м. Київ), також наші студенти під керівництвом викладачів відправили три заявки на отримання патентів України на корисну модель.

_____Цього навчального року взято не меньший темп – три роботи наших студентів взяло участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Автомобільний транспорт і автомобілебудування. Новітні технології і методи підготовки фахівців» (ХНАДУ, м. Харків) та ще три роботи представлено на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Майбутній науковець-2017» (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), участь у якій вже стає традиційною для наших студентів.____ 

_____Не відстають і викладачі: всього опубліковано 3 статті у наукових журналах, 15 тез доповідей на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях, подано п’ять заявок на отримання патентів України на корисну модель та на винахід і три патенти на корисну модель вже отримано.

_____Отже, можемо констатувати, що Київський транспортно-технологічний коледж займає гідне місце у науковому середовищі України та є кузнею не тільки майбутніх фахівців високого рівня, але і – для кожного нашого студента – гарним трампліном для майбутньої наукової кар’єри. В підтвердження цьому можемо сказати, що за останні 5 років двоє наших колишніх студентів успішно захистили дисертації та отримали науковий ступінь кандидата технічних наук.

_____З деякими цьогорічними науковими роботами наших викладачів та студентів можна ознайомитися за посиланнями.
МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МАЙБУТНІЙ НАУКОВЕЦЬ – 2016»

МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ – МАШИНОБУДУВАННЮ»

МАТЕРІАЛИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ І АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ…»

МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МАЙБУТНІЙ НАУКОВЕЦЬ – 2017»

ПАТЕНТ УКРАЇНИ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ. КОЛОДКОВЕ ГАЛЬМО

ПАТЕНТ УКРАЇНИ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ. СПОСІБ ЗМЕНШЕННЯ КОЛИВАНЬ ВАНТАЖУ, ЗАКРІПЛЕНОГО НА ГНУЧКОМУ ПІДВІСІ

ПАТЕНТ УКРАЇНИ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ. ХОДОВЕ КОЛЕСО

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930