Home » Гуртожиток

Гуртожиток

____Всі іногородні студенти денної форми навчання Київського транспортного-технологічного коледжу забезпечуються гуртожитком, який розташований в одному з центральних районів Києва за адресою: вул. Солом’янська, 20б.

____Гуртожиток, який розрахований на проживання 400 студентів, забезпечується централізованим опаленням та водопостачанням. В гуртожитку колективом відповідальних співробітників створено всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів. До послуг мешканців в гуртожитку  функціонують кімната для самопідготовки, вітальня, господарські та  санітарно-гігієнічні приміщення.

____Виховний процес в гуртожитку організовує вихователь, посада якого через проживання значної кількості неповнолітніх студентів передбачена штатним розписом. Головним завданням виховного процесу в гуртожитку є дотримання мешканцями вимог: правил проживання, санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов, а також організація дозвілля студентів.

____В гуртожитку організована робота органів студентського самоврядування. Створено студентську раду гуртожитку, до складу якої входять представники кожного поверху. Робота Студради гуртожитку направлена на захист інтересів студентів, організацію їх дозвілля, контроль за дотриманням правил внутрішнього розпорядку, пропозиції і участь в покращенні санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов проживання тощо. Загальною метою спільної роботи адміністрації та студентського активу є створення таких умов проживання, за яких студенти вважали б гуртожиток власною домівкою.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ НАВЧАННЯ ТА ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ У ГУРТОЖИТКАХ КТТК ДУІТ

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК № 2 (ВУЛ. СОЛОМ’ЯНСЬКА, 20Б)

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30