Home » Наукова робота

Наукова робота

_____Вже традиційно викладачі та студенти коледжу ведуть активну науково-винахідницьку роботу. Наразі нам також є чим похвалитися: викладачі та студенти КТТК публікують статті, приймають участь у наукових конференціях, роблять заявки на отримання патентів України на винаходи і корисні моделі.

_____Підбиваючи підсумки останніх років, можемо пишатись нашими результатами – за період з кінця 2016 року троє студентів коледжу прийняло участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Майбутній науковець-2016» (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), ще четверо – у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді – Машинобудуванню» (НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”, м. Київ), три роботи наших студентів взяло участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Автомобільний транспорт і автомобілебудування. Новітні технології і методи підготовки фахівців» (ХНАДУ, м. Харків) та ще три роботи представлено на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Майбутній науковець-2017» (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), участь у якій є традиційною для наших студентів.

         Також двоє наших студентів під керівництвом викладачів зробили заявки та успішно отримали у 2019 році два патенти України на корисну модель.____ 

_____

_____Отже, можемо констатувати, що Київський транспортно-технологічний коледж займає гідне місце у науковому середовищі України та є кузнею не тільки майбутніх фахівців високого рівня, але і – для кожного нашого студента – гарним трампліном для майбутньої наукової кар’єри. В підтвердження цьому можемо сказати, що за останні 5 років двоє наших колишніх студентів успішно захистили дисертації та отримали науковий ступінь кандидата технічних наук.

_____З деякими науковими роботами наших студентів можна ознайомитися за посиланням.

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031