Home » Про роботу технічного гуртка «Віадук»

Про роботу технічного гуртка «Віадук»

_____В технічному гуртку «Віадук» Київського транспортно-технологічного коледжу студенти груп мостової спеціальності приймають активну участь в підготовці студентських конференцій, рефератів і презентацій по історії мостобудування, мостам Києва і Донбасу.

_____Студенти здійснюють ремонт та виготовлення стендів, плакатів, макетів мостів і шляхопроводів, які використовуються в навчальному процесі, в тому числі для курсового і дипломного проектування.

_____Члени гуртка здійснюють пошукову роботу з метою поповнення ілюстраційного матеріалу для створення відеофільмів по спеціальності, стендів по технології робіт при будівництві мостів та інших штучних споруд, підготовці щорічного тижня мостової спеціальності.

_____Керівники гуртка – Каплунов Георгій Миколайович і Шумейко Наталія Анатоліївна проводять відкриті засідання щомісяця, на які запрошуються студенти інших груп і викладачі коледжу.

_____Цікаво проходять виїзні екскурсії на будівельні майданчики, де виконуються роботи по зведенню, ремонту і реконструкції мостів в Києві, на міжнародні виставки сучасних будівельних матеріалів і конструкцій, до навчальних і наукових закладів – Національний транспортний університет, ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П.Шульгіна».

_____Найбільш активну участь в роботі гуртка «Віадук» приймають студенти – Тамоян Торнік, Лисюк Віталій (гр. 4БМ-1), Коваленко Михайло, Бовкунович Максим, Надієнко Євгеній, Малякін Богдан, Кошубуцький Кирило, Краснощок Сергій (гр. 3-БМ-1), Чеховський Юрій, Нішенко Владислав, Тамоян Юрій (гр. 2-БМ-1).

_____Участь студентів в гуртковій роботі дозволяє їм більш якісно опановувати складний теоретичний матеріал і готуватись стати кваліфікованими спеціалістами – мостобудівниками.

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031