Home » Чому КТТК?

Чому КТТК?

____Ґрунтовний аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання останніх років показує невтішну статистику – 13-17 відсотків учнів не в змозі подолати стобальний поріг ЗНО з найважливіших предметів: українська мова, математика, фізика, англійська мова. Ще 40-50 відсотків одинадцятикласників набирають лише 100-140 балів, що є недостатньо для вступу до престижних вищих навчальних закладів.

____Тому кожен дев’ятикласник сьогодні має поставити собі питання: чи є сенс йти до десятого класу, чи варто ризикувати двома роками життя для того, щоб в решті решт залишитися за бортом омріяного університету і втратити шанси на безкоштовну освіту, та як зрештою вчинити?

____Відповідь очевидна – вступати до Київського транспортно-технологічного коледжу!

____Ми гарантуємо Вам:

  • релевантну освіту за затребуваними спеціальностями, якість якої підтверджена державною гарантією;
  • можливість отримувати стипендію протягом всього терміну навчання;
  • для іногородніх студентів – гуртожиток зі всіма необхідними умовами;
  • можливість всебічно розвиватися – займатися спортом, наукою та творчістю;
  • після закінчення коледжу – роботу за обраною  спеціальністю або вступ на бюджетну форму навчання до найкращих університетів України.

____На сьогоднішній день наші випускники без необхідності складати ЗНО вступають та успішно навчаються у найпрестижніших університетах України, таких як Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний транспортний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет «Харківський політехнічний інститут» тощо.

____Також наші колишні студенти працюють на таких підприємствах: «Спеціалізоване управління протизсувних робіт», «Укрдіпродор», «Укрметротунельпроект», «Київметробуд», КП «Київпастранс», «Укргеодезмарк», ДП «Завод цивільної авіації», підприємство ВАТ «Мостобуд», «Крок-Укрзалізбуд», ТОВ «Укравтотранс», ТОВ «АНТЦ Діагностика», ООО «ПП Пожспецмаш» тощо.

____Зрештою, незалежно від місця роботи, завдяки отриманим знанням наші випускники стають професіоналами своєї справи і досягають успіху!

____Отже, не змарнуй свій шанс!

____Вступай до Київського транспортно-технологічного коледжу!

____Зроби бодай раз у житті правильний вибір!

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30